Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Position
mr: स्थान

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
