Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Position
nl: Positie

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Publish on
nl: Publiceer op

en: Unpublish on
nl: Depubliceer op

en: Scheduled for unpublishing
nl: Gepland voor depubliceren

en: Unpublished content
nl: Ongepubliceerde inhoud
