Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Published
oc: Publicat

en: Position
oc: Posicion

en: Unpublished
oc: Pas publicat
