Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Position
ps: ځاى
