Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Published
tr: Yayında

en: Position
tr: Konum

en: Unpublished
tr: Yayında değil
