Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Published
vi: Đã công bố

en: Position
vi: Vị trí

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
