Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Published
bn: প্রকাশিত
