Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Published
da: Udgivet

en: Position
da: Placering

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Nodequeue
da: Nodekø

en: Publish on
da: Udgiv den

en: Unpublish on
da: Afpublicér den

en: No nodes in this queue.
da: Ingen indholdselementer i denne k

en: Post Date
da: Oprettelsesdato

en: Scheduled for unpublishing
da: Planlagt til afpublicering
