Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Publish on
de: Veröffentlichen am/um

en: Unpublish on
de: Depublizieren am/um

en: No nodes in this queue.
de: Keine Beiträge in der Warteschlange.

en: Post Date
de: Veröffentlichungsdatum

en: Scheduled for unpublishing
de: Geplante Depublikation

en: Unpublished content
de: Nicht veröffentlichter Inhalt
