Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Published
gl: Publicado

en: Position
gl: Posición

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Publish on
gl: Publicar en

en: Unpublish on
gl: Quitar publicación en

en: No nodes in this queue.
gl: Non hai nodos nesta cola.

en: Post Date
gl: Data de publicación
