Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Published
gu: પ્રકાશિત
