Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Published
he: מפורסם

en: Position
he: מיקום

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Publish on
he: לפרסם ב

en: Unpublish on
he: תאריך תפוגה

en: Scheduled for unpublishing
he: מתוזמן לתפוגה, להסרת פירסום
