Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Published
hu: Közzétéve

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Publish on
hu: Közzététel bekapcsolása

en: Unpublish on
hu: Elrejtés bekapcsolása

en: Scheduled for unpublishing
hu: Közzététel időzített visszavonása
