Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Published
is: Birt

en: Position
is: Staðsetning

en: Unpublished
is: Ekki birt
