Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Published
it: Pubblicato

en: Position
it: Posizione

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Publish on
it: Pubblica il

en: Unpublish on
it: Rimuovi pubblicazione il

en: Scheduled for unpublishing
it: Pianificato per la rimozione della pubblicazione
