Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Published
ja: 掲載

en: Position
ja: ポジション

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Publish on
ja: 公開する

en: Unpublish on
ja: 非公開にする
