Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Position
ka: პოციზია
