Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Published
kk: Жарияланған
