Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
