Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
