Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Published
lv: Publicēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Publish on
lv: Publicēt

en: Unpublish on
lv: Atpublicēt

en: Scheduled for unpublishing
lv: Atpublicēšana pēc grafika
