Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Published
ne: प्रकाशित
