Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Title
rm: vaglia

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Operations
rm: acziuns

en: Type
rm: gener

en: Published
rm: edir

en: Position
rm: situaziun

en: Unpublished
rm: na edir
