Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Published
sl: Objavljeno

en: Position
sl: Položaj
