Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Published
sv: Publicerad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Publish on
sv: Publicera den

en: Unpublish on
sv: Avpublicera den

en: Scheduled for unpublishing
sv: Schemalagd för avpublicering
