Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Position
te: స్థానం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
