Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Published
uk: Опубліковано

en: Position
uk: Позиція

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Publish on
uk: Публікувати в

en: Unpublish on
uk: Зняти з публікації в

en: Post Date
uk: Дата надсилання

en: Scheduled for unpublishing
uk: Заплановано на зняття з публікації
