Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Position
bo: གནས་ས
