Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Publish on
fi: Julkaisupäivämäärä

en: Unpublish on
fi: Julkaisun peruutuspäivämäärä

en: No nodes in this queue.
fi: Jonossa ei ole solmuja.

en: Post Date
fi: Lähetyspäivä

en: Scheduled for unpublishing
fi: Ajasta julkaisutilan peruuttamista varten
