Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Position
hi: स्थान

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
