Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված
