Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Position
lt: Pozicija

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: Scheduled for unpublishing
lt: Suplanuota nebeskelbti
