Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
