Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Published
pt: Publicado

en: Position
pt: Posição

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Publish on
pt: Publicar em

en: Unpublish on
pt: Despublicar em

en: Post Date
pt: Data do envio

en: Scheduled for unpublishing
pt: Agendado para despublicação

en: Unpublished content
pt: Conteúdo despublicado
