Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Published
sk: Zverejnené

en: Position
sk: Pozícia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať
