Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
