Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Published
am: የታተመ

en: Position
am: ቦታ
