Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Published
bg: Публикувано
