Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Position
cs: Pozice

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Publish on
cs: Zveřejnit v čase

en: Unpublish on
cs: Schovat v čase
