Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Position
cy: Lleoliad
