Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Published
eu: Argitaratua

en: Position
eu: Kokapena

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
