Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Published
hr: Objavljeno

en: Position
hr: Pozicija
