Nodequeue Scheduling (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Position
id: Posisi

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
