Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Publish on
nn: Publiser på
