Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Published
pl: Opublikowane

en: Position
pl: Pozycja

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Nodequeue
pl: Kolejka treści

en: Publish on
pl: Publikuj dnia

en: Unpublish on
pl: Anuluj publikację dnia

en: No nodes in this queue.
pl: Brak węzłów w kolejce.

en: Post Date
pl: Data publikacji

en: Scheduled for unpublishing
pl: Zaplanowano zakończenie publikacji

en: Unpublished content
pl: Nieopublikowana zawartość
