Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Published
fa: منتشر شده

en: Position
fa: موقعیت

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
