Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Published
ro: Publicat

en: Position
ro: Poziţie

en: Unpublished
ro: Nepublicat
