Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Published
ru: Опубликовано

en: Position
ru: Позиция

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Publish on
ru: Опубликовать

en: Unpublish on
ru: Снять с публикации

en: No nodes in this queue.
ru: Нет материалов в этом списке

en: Post Date
ru: Дата создания

en: Scheduled for unpublishing
ru: Запланированно на снятие с публикации
