Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Published
sq: Publikuar
