Nodequeue Scheduling (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Position
ta: இடம்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
